O nas

      All4beauty Studio Nowoczesnych Technologii Kosmetycznych powstało w 2010 roku z inicjatywy Alicji Przyłuskiej. Od początku firma postawiła na sprzęty zaawansowane technologicznie, renomowanych producentów urządzeń kosmetycznych oraz medycznych, a także wysoko wykwalifikowany personel.
      W związku z nieustannie rosnącą liczbą Klientów, firma przechodziła liczne zmiany, ciągle rozszerzając terytorium swojego działania, a także zakres oferowanych usług. Obecnie zespół all4beauty tworzą pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, gotowi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół to specjaliści: kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, wizażu.
      Decydując się na skorzystanie z oferty all4beauty, możecie być pewni najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz personel zajmie się Wami kompleksowo, proponując odpowiednie procedury zabiegowe, ukierunkowane na zindywidualizowane potrzeby. Właściwie dopasowane zabiegi, opóźnią proces starzenia oraz pozwolą cieszyć się zadbanym, pięknym wyglądem przez długi czas. W all4beauty korzystamy z światowych liderów marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych, posiadających certyfikaty FDA i CE, a co najważniejsze możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.
      Wasza satysfakcja z oferowanych przez nas usług jest najwyższym priorytetem. Warto jednak podkreślić, że nie tylko Wasz wygląd jest dla nas istotny, ale przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo.
      W trosce o zadowolenie i potrzeby naszych Klientów, nieustannie rozbudowujemy park maszynowy i na bieżąco szkolimy się. Na co dzień dbamy o miłą, kameralną atmosferę w specjalnie i z ogromną pieczołowitością zaprojektowanych wnętrzach, jak również zapewniamy pełną dyskrecję. Każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy.
Zespół all4beauty
 
Agata Torbowska

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

W all4beauty wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oraz stylizacje paznokci. Dba o najmniejszy szczegół, a jej niezwykła precyzja sprawia, że w profesjonalnej stylizacji paznokci nie ma sobie równych. Ponadto na pierwszym miejscu zawsze stawia zdrowie i bezpieczeństwo klienta. Uważa, że przy zdobieniach paznokci nie ma rzeczy niemożliwych, wymagają one jedynie trochę cierpliwości i odpowiedniego pędzelka. Klientki uwielbiają ją za sumienność i staranność w wykonywanej pracy. Agata nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i nowoczesnych technologii zabiegowych.

Certyfikaty:
LightSheer
LPG
Plasma IQ
Primelase
Secret Lashes
 
 
Magdalena Sobiesiak

Absolwentka Studium Kosmetycznego w Płocku. W zawodzie pracuje od ponad 20 lat, ciągle poszerzając zakres swoich umiejętności i wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi laseroterapii, mezoterapii oraz jest jednym z głównych szkoleniowców all4beauty. Ogromną satysfakcję daje jej zadowolenie i zaufanie klientów z efektów uzyskanych podczas indywidualnie opracowanych terapii łączonych, dobranych pod kątem danego problemu.

Certyfikaty:
Dermapen
LightSheer
LPG
Magda Pieczonka
Plasma IQ
Primelase
 
Sandra Wojtyra

Studentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

W all4beauty odpowiedzialna jest za koordynację wizyt oraz szeroko rozumiane funkcjonowanie gabinetu. Jej pasją jest wizaż, a wyjątkowe poczucie estetyki, czyni z niej prawdziwą mistrzynię makijażu.

Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń z pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Certyfikaty:
Geneo
LPG
Plasma IQ
Primelase
 
Dominika Bogdańska

Studentka kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała z użyciem najnowocześniejszych technologii.

Swoje obowiązki wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i starannością, dbając przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo klientów. Pasjonuje się stylizacją brwi i rzęs, a dzięki wysokiemu poczuciu estetyki, potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Certyfikaty:
Geneo
LPG
Plasma IQ
Primelase