all4beauty

      all4beauty Studio Nowoczesnych Technologii Kosmetycznych powstało w 2010 roku z inicjatywy Alicji Przyłuskiej. Od początku firma postawiła na sprzęty zaawansowane technologicznie, renomowanych producentów urządzeń kosmetycznych oraz medycznych, a także wysoko wykwalifikowany personel.
      W związku z nieustannie rosnącą liczbą Klientów, firma przechodziła liczne zmiany, ciągle rozszerzając terytorium swojego działania, a także zakres oferowanych usług. Obecnie zespół all4beauty tworzą pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, gotowi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół to specjaliści: kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, wizażu.
      Decydując się na skorzystanie z oferty all4beauty, możecie być pewni najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz personel zajmie się Wami kompleksowo, proponując odpowiednie procedury zabiegowe, ukierunkowane na zindywidualizowane potrzeby. Właściwie dopasowane zabiegi, opóźnią proces starzenia oraz pozwolą cieszyć się zadbanym, pięknym wyglądem przez długi czas. W all4beauty korzystamy z światowych liderów marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych, posiadających certyfikaty FDA i CE, a co najważniejsze możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.
      Wasza satysfakcja z oferowanych przez nas usług jest najwyższym priorytetem. Warto jednak podkreślić, że nie tylko Wasz wygląd jest dla nas istotny, ale przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo.
      W trosce o zadowolenie i potrzeby naszych Klientów, nieustannie rozbudowujemy park maszynowy i na bieżąco szkolimy się. Na co dzień dbamy o miłą, kameralną atmosferę w specjalnie i z ogromną pieczołowitością zaprojektowanych wnętrzach, jak również zapewniamy pełną dyskrecję.Każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy.
Zespół all4beauty